1. pl
  2. en
fotoinlove zakochani w fotografii
najlepsza fotografia ślubna w trójmieście

Kontakt

Zobacz Portfolio

   Fotoinlove Magdalena i Sławomir zakochani w zdjęciach, kochający fotografię, połączeni miłością poprzez fotografię. Absolwenci UG, małżeństwo, dumni rodzice, ciekawi świata podróżnicy wciąż z aparatem podglądają świat, razem w życiu i Fotoinlove od 2004.

 

     Zajmujemy się fotografią rodzinną towarzysząc brzdącom i rodzicom podczas najszczęśliwszych wspólnych chwil. Ze starszakami spotykamy się z okazji chrztów, komunii lub urodzin. Fotografujemy pierwsze pocałunki zakochanych par, by spotkać się z nimi na ślubnym kobiercu. Czas płynie tak szybko, szczególnie nam zakochanym... pojawiają się kolejni milusińscy i zdjęcia brzuszkowe.

 

    Nie liczymy ujęć, nie targujemy się co do ilości zrobionych zdjęć. Najważniejszym jest by w pełni przedstawić fotografowane wydarzenia zamknąć w kadrze Wasze emocje, miłość, subtelne spojrzenia.

   Chcemy tworzyć zdjęcia naturalne, pełne radości, nie sztucznie upozowane. Dla naszych par najbardziej liczy się, to że jesteśmy "niewidzialni". Bez udawania, liczą się Wasze emocje, naturalne piękne kadry opowiadające miłosną historię - Wasze Love Story.

 

    Pasjonatów fotografii, hobbystów i wszystkich chętnych zapraszamy na wyjazdy warsztatowo krajoznawcze i szkolenia z zakresu cyfrowej obróbki foto w aplikacjach Photoshop i Lightroom.

 

Po szczegóły i ofertę cenową zapraszamy do zakładki kontakt.

 

 

Michał i Norbert

Przyjaciele, koledzy fotografowie z nami od 2013 i bynajmniej nie jest to "trzynastka pechowa". Dzielnie wspierają nas podczas reportaży ślubnych. Sympatyczni faceci, chętnie posłużą pomocą kiedy trzeba, dyskretni łowcy emocji.

Sławi

Co napisać Wam kochani o sobie?

W wielkim skrócie, kocham morze i góry, malownicze wschody i zachody słońca. Słucham rocka, stawiam na szczere i niewyreżyserowane emocje. Bez kawy i aparatu w zasadzie się nie ruszam, potrafię z Parą Młodą spotkać się o 4.00 o wschodzie. Uwielbiam takie klimaty.

Madzia

Kochana żona i mama naszych córeczek, to z nią najczęściej macie pierwsze spotkanie, tylko Ona pamięta na którym udzie nosi się podwiązkę i jak podwiązać tren. Potrzebujecie pomocy w organizacji ślubu? Zapytajcie Madzi na FB lub blogu ślubnym. Romantyczka, lubi teatr, sushi i podróże.

zakochana para zdjęcia ślubne fotografia ślubna Gdańsk
piękne i romantyczne lokalizacje ślubne
Kaszuby fotograf na ślub i wesele
fotograf ślubny na rustykale wesele